Masz uciążliwą działalność gospodarczą w sąsiedztwie?

Jeśli jest w lokalu użytkowym najmowanym w Śródmieściu, to łatwo ją zlikwidować.

 

 

Wystarczy złożyć, w imieniu najemcy, w recepcji ZGN przy ulicy Szwoleżerów podanie o rozwiązanie Umowy Najmu za porozumieniem stron. Podanie może złożyć każdy. Osoba składająca nie jest notowana, możesz to być ty, ktoś komu ten urząd będzie po drodze lub wysłać pocztą, wtedy w rachubę wchodzi koszt znaczka 1.55 zł.

przejdź do podania w formie  pliku doc
zalecana forma pisma

 

ZGN w przeciągu miesiąca rozwiązuje z najemcą umowę najmu i informuje go by zdał lokal z dniem, który wskazałeś w podaniu.

 

Rozwiązanie umowy jest ostateczne i nieodwołalne. Wyjaśnienia najemcy, że nie składał żadnego podania, że nie ma na nim jego podpisu, że nie zawierał ani nie podpisywał żadnego porozumienia o rozwiązaniu umowy najmu, nie mają żadnego znaczenia.

 

Opisane postępowanie można wykorzystać nie tylko do lokalu, który zakłóca ciszę po godzinie 22-giej lub z kuchni rozchodzą sie przykre zapachy lecz także by zrobić niespodziankę znajomemu, który nam się naraził, a jest najemcą użytkowego lokalu miejskiego w Śródmieściu.

 

Działanie sprawdzone, efekt gwarantowany. W przypadku wątpliwości służymy dodatkowymi informacjami, możemy udostępnić do wglądu posiadane dokumenty.
<< powrót do strony głównej